Mimarsinan böcek ilaçlama

MİMARSİNAN BÖCEK İLAÇLAMA , MİMARSİNAN MAHALLESİ YAKINLARINDA BÖCEK İLAÇLAMA , HAŞERE İLAÇLAMA , PİRE İLAÇLAMA , TAHTAKURUSU İLAÇLAMA , FARE İLAÇLAMA YAPAN İLAÇLAMA SERVİSİ ELEMANLARI MÜMKÜN OLAN EN UCUZ İLAÇLAMA FİYATLARI İLE ÇALIŞMAKTADIR….

BÖCEK İLAÇLAMA , BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ TARAFINDAN ÖZELLİKLE EV VE İŞ YERLERİNDE , KAPALI VE AÇIK ALANLARDA BİLİNÇLİ OLARAK YAPILMASI GEREKEN BİR İŞLEMDİR . BÖCEKLER VE İLAÇLAR VE İLAÇLAMA KONUSUNDA VE İLAÇLAMA YAPILIRKEN ALINMASI GEREKEN TEDBİRLER KONUSUNDA MUTLAKA BİLGİ SAHİBİ OLUNMASI GEREKLİDİR. ÜLKEMİZDE EN ÇOK UYGULANAN ÜÇ ÇEŞİT İLAÇLAMA TÜRÜ VARDIR ;

JEL İLAÇLAMA İLE YAPILAN BÖCEK İLAÇLAMA ….; TÜM HAMAMBÖCEĞİ ÇEŞİTLERİ ÜZERİNDE , KALORİFERBÖCEKLERİ İÇİN VE KARINCALARA KARŞI KESİN KESİN ÇÖZÜM ÜRETİR JEL İLAÇLAMA ÖNCESİNDE HAZIRLIĞA İLAÇLAMA SONRASINDA TEMİZLİĞE GEREK YOKTUR ,  İLAÇLAMA YAPILIRKEN EVİ BOŞALTMAYA GEREK YOKTUR , EVDEKİ ÇOCUKLAR , BEBEKLER VE EVCİL HAYVANLAR ZARAR VERMEZ , EVDE İZ , LEKE , KOKU YAPMAZ , VE UZUN SÜRE ETKİLİDİR.

KOKUSUZ İLAÇLAMA ŞEKLİNDE YAPILAN BÖCEK İLAÇLAMA…; EVLERDE VE İŞ YERLERİNDE BÖCEK VE HAŞERELER İÇİN UYGULANAN BİR İLAÇLAMA TÜRÜDÜR , İLAÇLAMA ESNASINDA AÇIKTA YİYECEK MADDESİ BIRAKILMAMASI TAVSİYE EDİLİR , İLAÇLAMA SONRASINDA HAFİF ÇAPLI BİR TEMİZLİK VE HAVALANDIRMA YETERLİ OLMAKTADIR.

KOKULU İLAÇLAMA ŞEKLİNDE YAPILAN BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMİ …; SON DERECE GÜÇLÜ VE ETKİLİ İLAÇLARDIR EV VE EV EŞYALARINA ZARAR VEREBİLİR , BU YÜZDEN BİZ EVLERDE MECBUR KALINMADIKÇA KOKULU İLAÇLAMA YAPILMASINI TAVSİYE ETMİYORUZ , AMA BOŞ EVLERDE VE KÖMÜRLÜK DEPO GİBİ ALANLARDA KOKULU İLAÇLAMA YAPILABİLİR , TABİ İLAÇLAMA ÖNCESİNDE VE İLAÇLAMA SONRASINDA GEREKLİ BÜTÜN TEDBİRLER ALINMALI MASKE VE KORUYUCU ELBİSE GİYİLMELİ VE KOKULU İLAÇLAR ASLA SOLUNMAMALIDIR.